Tuesday, March 1, 2022

Kardeslerim - (Vëllezërit e Mi) - Episodi 41 - Pjesa 1-2-3 (Sezoni 2) - Me Titra Shqip


 

Opsioni 1:  
Episodi 41 - Pjesa 1   

Episodi 41 - Pjesa 2   

Episodi 41 - Pjesa 3   
 

Opsioni 2:  
Episodi 41 - Pjesa 1   

Episodi 41 - Pjesa 2   

Episodi 41 - Pjesa 3 

2 comments:

  1. FALEMINDERIT PER KARDESLERIM DHE YARGI JENI ME TE MIRET SUKSE JU UROJ NE YOUTUBE JENI MBYLLUR PSE KESHTU DHE KUJDES SE DIKUSH PO JU A VJEDH PERKTHIMIN NE YOUTUBE PASHE PERKTHIMIN TUAJ KE PLAGE ZEMRE DHE 3 MONEDHAT

    ReplyDelete
    Replies
    1. Po i shikova por nuk kena cfar te bejm sepse shumica i vjedhnin edhe kena hap kanali i dyte kliko ketu https://youtube.com/channel/UCTK3vzivY5Va0aRq5DA9Iaw dhe ne facebook kliko ketu https://www.facebook.com/groups/1477483499748806/?ref=share

      Delete